Mymarcom

Haziran 24, 2019
Views: 243
Firma ID: 2425
Firma Tanıtımı:
Cebeci / Mymarcom , baskı ve baskı sonrası bölümlerini yeni teknolojik yatırımlarla güçlendirip, dünya standartlarında üretim kalitesine ulaşmış, sektöründe her zaman bilinen ve takip edilen bir firma olarak, öncü kuruluşlar arasında olmayı her zaman başarmıştır.
Bugün, ticari ve kurumsal baskılar, ambalaj ve özel tasarım ürünlerde uzmanlaşan firmamız, dünyanın her yerine ihracat yapabilen, genç dinamik yönetim kadrosu ve güçlü parkuru ile hizmet veren bir şirkettir.
Cebeci / Mymarcom , müşterilerine nihai planlamadan son teslime kadar profesyonel çözümler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız, yüksek kaliteli baskı hizmeti ve kapsamlı iletişim hizmeti ile en iyi kaliteyi sunmaya devam etmektedir. Üretim yelpazemiz içinde, karton çanta, broşür, katalog, karton kutu, kitap, ajanda gibi kağıt ile yapılabilecek her tür ürünü sayabiliriz.
Bununla birlikte, farklı ürün gruplarıyla alakalı profesyonel satın alma işlemlerini gerçekleştirip, müşteri istekleri doğrultusunda lojistik gereksinimleri de karşılanarak, müşterilerimizin dış ticaret konusundaki işlemlerini de sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
İletişim Bilgileri
Kategori:   
Firma Adı: Cebeci İç ve Dış Ticaret Pazarlama Ltd. Şti.
Firma Yetkili Kişi: Yasin Cebeci
Cep Telefonu: 0505 968 537 54
Anahtar kelimeler: Matbaa, Baskı, Dış Ticaret
Web Sitesi:
Related Listings
Report This Listing
Login Required