ARS TURİZM

Aralık 16, 2019
Views: 241
Firma ID: 3452
Firma Tanıtımı:

ARS TURİZM - Penta Turizm Seyahat Acentası

Hac ve Umre Organizasyonlarında 22 yıldan beri hizmet veren bu tecrübesi ile yüzbinlerce kişiye hizmet vermiştir. İstanbul da bulunan güçlü merkezi ile Türkiye’nin bir çok alanında Şubeleşmiş ve hizmet ağını yurtdışına kadar genişletmiştir. Mekke ,Medine, Kudüs şehirlerinde deneyimli hocaları ve personeli ile  güçlü bir kadroya sahiptir. Kuruluşundan bugüne kadar Hac ve Umre organizasyonları yapan Ars Tur 2008 yılından itibaren gelen talepler üzerine Türkiye genelindeki Alkolsüz Hizmet veren otellerin satışına başlamıştır. Genel olarak İslami otel, İslami Tatil, Helal Tatil, Tesettür  oteller, Alternatif oteller  diye adlandırılan sektör her geçen yıl hızla büyümektedir. Prensip olarak sadece Alkolsüz otel satan  Ars Tur  22 yılda sektörün lokomotif Acentası konumuna yükselmiştir. 

 Bizleri tercih eden ailelerimiz desteğiyle sektörün trendlerini belirleyen, başarıları ödüllerle onurlandırılan ve Umre, Hac, İslami oteller, tatil dendiğinde akla ilk gelen marka konumuna yükselmiştir. Kuruluşundan bugüne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir.Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan Ars Tur ’un tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya her gün, her zaman devam etmektedir. 

 Kaliteli, güvenli özverili çalışmalarımızda  bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Türkiye genelindeki güçlü otel bağlantıları ve online olarak birbirine bağlı  noktası ile geniş bir hizmet ağına sahip olan Ars Tur dev kadrosuyla, her zaman en kaliteli ürünü, uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmayı hedef edinmiştir.

Hizmet Kalitesi

Hizmet kalitesini uluslararası Standartlarda Hizmet veren  Ars Tur ’da, Umre ,Hac, yurtiçi otellerinden yurtdışı ve kültür turlarına kadar aradığınız her şeyi kolaylıkla bir arada bulabilirsiniz. Üstelik kurumsal seyahat, fuar ve kongre hizmetlerinin hepsi tek çatı altında, uzman kadrolar tarafından titizlikle incelenerek seçilmektedir.

Ürün ve hizmet planlamasında her zaman misafir görüşlerinin ışığında yol alan ve her görüşü can kulağı ile dinleyen Ars Tur  ‘un sektörel başarısının temelinde siz değerli müşterilerine verdiği önem yatmaktadır.

Kalite Politikamız

arsturizm.com uzman personeli ve profesyonel yapılanmasıyla yasal mevzuat şartları ve müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayarak, teknoloji, insan kaynağı ve altyapı yatırımlarıyla sürekli iyileştirmeyi benimseyip uygulayarak, müşterisini her daim misafirleri olarak değerlendirip, %100 müşteri memnuniyetini hedef almaktadır. Bu sebeple 22 yıldır liderliğini sürdürdüğümüz sektörde güvenin adı olmaya devam etmekteyiz.

Vizyonumuz

Ars Tur  tüm Türkiye’yi Umre’ye, Hac’a ,islami otellere göndermeyi ve %100 müşteri memnuniyetini sağlama amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Misyonumuz

Ars Tur  her daim değişime ve yeniliğe açık bir yapılanmaya sahip olup, müşteri odaklı çalışmaktadır. Ars Tur öncelikle müşteri için vardır. Teknolojinin tüm imkânlarını müşterilerine ve personeline kullandırıp, yaptığı işte fark yaratmayı hedeflemektedir. Her zaman müşterinin ve çalışanın tercih edeceği tur operatörü olmaya çalışmaktadır.

İslami Otellerdeki Hizmetlerimiz

Ars Tur  İslamiyet'e uygun tatil yapmak isteyen çok değerli ailelerimizin rahat edeceği otelleri ziyaret ederek  bay ve bayanlara  yüzme havuzları , Bayanlar plajı ve güneşlenme  alanları, alkolsüz içecekler, helal yiyecekler, Bay bayan ayrı  spa merkezleri hizmetleri veren otelleri özenle seçmektedir. Üstün kadromuz ve tecrübeli danışmanlarımız tesettür otelleri ve tesisleri sizler için ziyaret eder. Bu tesisler hakkında sizlere her türlü eksiksiz ve doğru bilgi edinir. Ayrıca danışmanlarımız sizlere tesis hakkında bilgi vermekle kalmaz, ayrıca tatilinizi keyifli ve sorunsuz geçirmeniz içinde tesis yetkilileri ile sürekli irtibatta olurlar.
İslami otellerde, Alkolsüz Şehir Otellerin de, Alkolsüz Termal ve Kaplıca Otellerin de , Alkolsüz Kış Kayak Otellerinde ,Yaz Alkolsüz Tatil Otellerinde hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri
Kategori:   
Firma Adı: ARS TURİZM
Firma Yetkili Kişi: Ali Uslu
Cep Telefonu: 05324027464
Anahtar kelimeler: Yurtiçi -Yurtdışı Uçak Bileti , Yurtiçi-Yurtdışı, Kıbrıs, Thermal Hotel Rezervasyonları , Vize Hizmetleri, Hac, Umre Organizasyonları, Kudüs Turları, Mice Departmanı, Şirket Toplantıları, Ürün Hizmet Lansmanları, İncoming, Outgoing Gemi Turları
Telefon Numarası: 0216 4122020
Adres: ATATÜRK MAH.ALEMDAĞ CAD.KARANFİL SOKAK NO:2 K:2 D:15, Ümraniye, İstanbul,
Web Sitesi:
Related Listings
Report This Listing
Login Required